Impresje 2015-2017

10411028_254033258128435_2655195536478295152_nW imieniu Istot Natury, władających Krainą Spełnionych Marzeń, z wdzięcznością myśli i w pokorze uczuć, dziękuję Zacnym Przybyszom o Czystych Intencjach za Słowa, jak strumyk ze źródła miłości, płynące prosto z serca.

Księżniczka Magdalena Granos

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Jednak Cuda się zdarzają!”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce. Podziwiam Cię Madziu! Jesteś Niezwykła, Księżniczko!”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Gdy staniesz pod parasolami drzew, wąska, piaszczysta droga poprowadzi Cię w dół, do wierzbowej alei… Tam wiedźmy wykonywały swe tańce, w rosochatych wierzbach, wypłoszone przez jarzębiny… Lustra zielonkawej wody otaczają drzewa na maleńkich wysepkach… Idziesz dalej, ku rzece, gdzie zielonymi chustami rozłożyły się łąki… Stajesz i odwracasz się, spoglądasz prosto ku słońcu… U stóp wysokich skarp, wyszytych wzorami roślin, widzisz zawieszony wśród drzew domek, zielony, rozedrgany błyskami słonecznych prześwitów srebrzystej topoli, ulotny, a tak mocno trzymający się ziemi. Spokój, odetchnienie, rozpływająca moc, która wypełnia się, rozsadza, wzmacnia… Cisza… wracają marzenia…. Za to Ci Magdo dziękuję.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Witam Madziu. (…) coś mnie do Ciebie ciągnęło, wiedziałam, że muszę wsiąść w samochód i przejechać połowę Polski, żeby Cię spotkać. Ciekawość? Nadzieja? Sama nie wiem… Wiem tylko, że coś się we mnie zmienia po spotkaniach z takimi dobrymi duszkami jak Ty. (…) zdecydowałam wykorzystać ziemię, jaką posiadam lub kupić większy kawałek łąk i lasów (a okolice mamy piękne w Puszczy Drawsko Noteckiej) i oddać każdą wolną chwilę na stworzenie projektu, podobnego do Twojego. Pragnę, by moja córka, dzieci w mojej rodzinie, a może nawet i wiele innych, miało szansę obcowania z naturą w pełnej harmonii. Wiem, że droga przede mną długa, ale patrząc na Ciebie wierzę, że się kiedyś uda. Mam szczerą nadzieję, że w każdej napotkanej osobie rozniecisz iskierkę nadziei, jak we mnie. Bo może taka wasza rola, dzieci Indygo? Mam nadzieję, że kiedyś to Ty odwiedzisz nasze królestwo, a tymczasem masz we mnie wiernego kibica dla Twojego wspaniałego przedsięwzięcia. Całuje serdecznie.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Moja Kochana Księżniczko. Wróciłam do domu i pragnę z całego serca podziękować Ci za wizytę u Ciebie, która była naprawdę wspaniała i tak Specjalna, że nie potrafię tego wyrazić… W każdym razie pewne jest, że jestem szczęśliwa, że mogłam Cię poznać.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Zbiegać za jednym klejnotem pustynię. Iść w toń za perłą w cudu urodzie. Żeby zostały po nas jedynie. Ślady na piasku i kręgi na wodzie.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Taka fantazja, wytrwałość może cechować tylko WYBITNĄ KOBIETĘ! Gratulujemy i dziękujemy za serdeczne przyjęcie!”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Są ludzie, z którymi chce się być i są miejsca, które chce się odwiedzać. I ja chcę.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie za pokazanie nam tak pięknego miejsca. Życzymy Pani z całego serca, aby spełniły się wszystkie marzenia, jakie Pani sobie życzy. Jest Pani bardzo przesympatyczna. Wszystkiego Najlepszego. (…)”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Miejsce pełne uroku, ciepłe, bardzo piękne okolice, miejsce zrobione z pełną fantazją, miejsce otoczone i utworzone z bardzo wielką miłością i cierpliwością.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Piękne pełne uroku miejsce i czarująca gospodyni. Życzymy Powodzenia”.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Rzeczywistość przerasta naszą wyobraźnię. Chciałoby się oglądać to miejsce przez wszystkie pory roku. Jesień musi tu być cudowna. Magiczne miejsce.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“To miejsce jest ciężko opisać. Może Świat Magii lub Królewski Ogród. DREAMS WILL BECOME REAL.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Magiczne miejsce, w którym dotykamy istoty człowieczeństwa. Dziękujemy za czas i wizję przyszłości”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Magicznie!!! Prawdziwa BAJKA – JAK Z BAJKI!!! Podziwiam i GRATULUJĘ. Trzymam kciuki, żeby wszystko działo się tak, jak sobie wymarzyłaś. Dziękuję.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Dotykać niepoznanego co zdarza się tylko w jednej i tej jedynej chwili. Tu i teraz. Byłem. Cały.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Hej, nasza Księżniczko. Po raz pierwszy od wielu lat wstaję rano z uśmiechem… Każdego dnia coś się zmienia… Nic mi już nie przeszkadza… Nic “wykadrowanego przez system” nie ma już wielkiego znaczenia… A co najpiękniejsze to to, że wokół mnie pojawia sie coraz więcej dobra. Nigdy tego nie rozumiałam. Byłam “zbyt zajęta”, by starać się zrozumieć, że dobro przyciąga dobro. Coraz więcej osób, które myślą, jak my. To smutne, że ludzie boją się mówic otwarcie o prostocie świata. Obawiają się zaszufladkowania do sekt i innych dziwnych rzeczy. Ludzie, którzy byli blisko mnie przez wiele lat zaczynają się otwierać, widząc zrozumienie. Widzę ich ulgę, gdy mogą podzielić się swoimi myślami… To wspaniale czuć się spokojnym… tak po prostu… zawsze będę Ci wdzięczna…”.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Witam, przeczytałem o Pani artykuł, jestem zafascynowany Pani osobą. Czemu takich osób jak Pani jest niewiele?”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kochana Pani (…) bardzo Dziękuję za te wspaniałe zdjęcia, to takie Magiczne miejsce, gdzie można odpocząć ciałem i duszą. Poczułam siebie i tą wspaniałą naturę i ten wewnętrzny spokój. Dziękuję Pani Bardzo za piękne zdjęcia, przypominają mi moje dzieciństwo, a nieraz bardzo za tym tęsknię, jak było wszystko zwyczajne i naturalne.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Jestem Anka bardzo mile zaskoczona widokiem zewnętrznym pięknego domku i tym, co widać przez okno, naszą piękną polską przyrodę. Dziękujemy za cudowne widoki.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Dziękujemy za możliwość poznania innego, cudownego świata.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Tu słowa są zbędne… Bo gdyby można napisać melodię, to tylko ona…”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Magiczne miejsce, wspaniały taras z cudownymi widokami. Jasio i Piotrek”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Dziękujemy bardzo za gościnność, przepięknie urządzone miejsce, do którego bez wątpienia jeszcze raz wrócimy i Panią odwiedzimy. Bardzo dziękujemy za wszystko, łącznie z prześlicznymi koronami.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Cudowna harmonia z naturą, przepiękne duchowo miejsce i gospodyni! Dziękuję za gościnę.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Trafiłam do prawdziwego uroczyska, miejsca magicznego, które widziałam 3 lata temu i było to miejsce jeszcze całkiem inne, piękne, ale zwyczajne. Teraz jest nadzwyczajne i chciałoby się zostać tu na zawsze. Będę wracać tu, jak tylko czas pozwoli.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Jestem zachwycony tym miejscem i otwartością Pani Magdaleny. Energia tego domu jest cudowna. Aż się chce tu być, po prostu, usiąść i zostać.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Gratuluję odnalezienia swojego miejsca na świecie, swoją drogą bardzo urokliwego już w obecnym stanie, a na pewno coraz bardziej niesamowitego w przyszłości. Gratuluję również zaufania do siebie samej, intuicji i konsekwencji. Życzę powodzenia i dziękuję za zaprezentowanie mi Krainy Spełnionych Marzeń.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Gratuluję Pani Magdo tego niezwykłego domu – to jest jak spełnienie marzeń z dzieciństwa, ale tylko Pani ma taką odwagę, żeby to zrealizować.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Dieses Haus ist eine wunder. Shöne und verwunschene über Raschung! Mögen viele gute Geisder dieses Haus beschriben!”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Widziałam przepięknego bobra. Wykluł się z wody.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Dziękujemy bardzo za zaproszenie. Nie potrafimy wyrazić tego, co doświadczyliśmy w magicznym ogrodzie. Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości w pielęgnowaniu roślin i całego ogrodu.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Miejsce jest cudowne, to kraina spełnienia wszystkich swoich marzeń. Właścicielka z kotem to po prostu człowiek i zwierzę, ale gdy zobaczy się to miejsce i właścicielkę, serce zamiera, a usta same robią swoje.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Coś pięknego, ktoś tchnął życie w to miejsce, a tym ktosiem jest pani ogrodniczka. Wszystkiego najlepszego.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Pani Magdo! Ma pani tu piękny zamek, który zachwyca oczy. Nie tylko jest uroczo, ale bardzo pięknie, oraz pani kot, który towarzyszy pani przez cały czas!”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Najpiękniejszy domek na drzewie, jaki widziałam.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Inny świat w pozytywnym znaczeniu.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Bardzo nam się podobało, wrócimy ty jeszcze. Życzymy wytrwałości w pielęgnowaniu magicznego ogrodu.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Serdecznie dziękujemy za przekazaną pozytywną energię, niezapomniane wrażenia, poznanie historii znaków natury.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Ja też tu byłem, przepiękne i magiczne miejsce, przesympatyczna właścicielka, Księżna na włościach. Z najlepszymi, szczerymi pozdrowieniami i życzeniami wszystkiego dobrego”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Jestem pod Pani wielkim wrazeniem, serdeczne pozdrawiam życząc wytrwałości i siły, życie jest piękne trzeba tylko umieć patrzeć, a Pani otwiera na nowo ludziom oczy.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

“Powiem Pani ze jestem pod wielkim wrażeniem tego co Pani robi mało dziś jest takich ludzi. Jest Pani wspaniała istota 🤗 dbajaca o naturę zwierzęta o bardzo pomaga Pani Matce Ziemi:-) Niech Aniołowie strzegą Panią i te święte miejsce 🙂 pozdrawiam serdecznie.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Advertisements